Всі категорії

Розпродаж
Бавовняні вафельні рушники, серветки, набір 4 шт

Бавовняні вафельні рушники, серветки, набір 4 шт

Ціна: 595 грн 893 грн

Зручні вафельні рушники врятують ліси від повсюдної вирубки, тому що стануть чудовою альтернативою одноразовим паперовим серветкам. Для виробництва одноразових серветок вирубується жахлива кількість дерев, використовується величезна кількість води та..

Серветки тканинні

Організація святкового застілля вдома або в ресторані вимагає великої підготовки, тому завжди краще використовувати найпростіші та перевірені рішення. Тканинні серветки — це не лише практичні аксесуари, які допомагають естетично приймати їжу, витираючи руки та рот, а й важливий атрибут культури України. Їх вміле використання вважається показником гарних манер та знання етикету. 

Купити тканинні серветки для сервірування столу для багаторазового застосування - це:

  • екологічно - натуральні матеріали зменшують кількість відходів, повністю розкладаються та не забруднюють довкілля на відміну від одноразових паперових та пластикових виробів;

  • зручно вони легко складаються і стають ефектною прикрасою столу. 

Якого розміру вибрати тканинні серветки ?

  • Коктейльні (12,5х12,5 см) подаються із напоями на вечірніх прийомах. Їх кладуть під скляну тару (склянки та келихи).

  • Обідні (30х30 та 40х40 см) подаються зі святковими обідами та закусками. Сервірування столу: тканинні серветки розміщують зліва або в центрі тарілки. У разі шведського столу їх кладуть збоку від тацю.


Накрохмалені та відпрасовані тканини серветки купують для кафе і ресторанів , щоб скласти в різні цікаві форми (віяло, квітка, лебідь, конус) або зробити ефектний тканинний конверт для столових приладів. Іноді кухонний текстиль складають у прямокутник і кладуть ліворуч від тарілки або надягають на нього елегантне кільце.


Серветки з тканини використовують не лише для сервірування та як рушники для витирання посуду після миття, а й для дизайну інтер'єру. На кухні в стилі кантрі, рустикальному, шале та сільському стилі їх можна вішати на стіну як гобелени. Як варіант — перев'язати декоративною стрічкою та перетворити на тканинні мішечки із засушеними квітами, спеціями та сухофруктами. З них можна зробити оригінальну гірлянду, яку підвісити на мотузці, щоб прикрасити вікно чи двері. Завдяки тому, що тканинні серветки набувають будь-якої форми, їх можна використовувати як матеріал для пакування крихких подарунків — статуеток з кришталю та цінного столового начиння.  


Щоб бавовняні тканинні серветки купити в Україні оптом та в роздріб, залиште заявку на сайті або зверніться до консультантів інтернет-магазину Green Talk за вказаним номером телефону.