Всі категорії

Про насGreen Talk (з англ. зелена розмова) - це зручний онлайн-магазин екологічних товарів і аксесуарів, натуральної косметики локальних брендів для усвідомленого життя в стилі zero waste.


Ще це блог про екологічне життя в Україні: тут ми ділимося з Вами цінними порадами про сортування вторсировини, екологічні звички, матеріали, сталий розвиток і т. п.Що важливо знати про Green Talk?


Якщо ви шукаєте багаторазову альтернативу одноразовим речам - Ви в необхідному місці. На нашому суперзручному сайті Ви зможете легко вибрати потрібну вам річ з нашого великого асортименту: екологічні товари для кухні, ванної, багаторазові пляшки, складні чашки з німецького силікону, багаторазові мішечки та сумки для покупок і багато іншого.


А ще ми завжди готові надати консультацію по життю в стилі zero waste і відповісти на будь-які Ваші запитання. 


Ми швидко приймаємо Ваші замовлення і відправляємо їх Новою Поштою та Укр Поштою. А доставка замовлень від 1000 грн взагалі безкоштовна.


А ще класно те, що Ви можете оплатити замовлення при отриманні, після того, як особисто огляньте посилку.


Наш магазин поки що існує тільки онлайн, офіс знаходиться у Вінниці. Про пакування


Коли ми готуємо Ваше замовлення до відправки, то використовуємо мінімум пакування, уникаємо матеріалів, які неможливо здати в переробку. Матеріали для пакування, які ви можете побачити, розгортаючи довгоочікувану посилку від нас:


- коробка

- крафтовий скотч на крохмальному клеї, який ми змочуємо водою

- джутова нитка

- крафтовий папір

- папір тиш'ю


Іноді ваша посилка може прийти в крафтовому конверті сертифікації FSC, всередині оброблена повітряно-бульбашковою плівкою з маркуванням 4 LDPE.
Цінності


Ми звичайні українці, закохані в природу своєї країни та всієї планети, а також в екологічний, дбайливий до навколишнього середовища стиль життя. 


Ми намагаємося жити в стилі Zero Waste (нуль відходів) і Low Impact (низький вплив) в Україні та розуміємо, що це не так просто. Тому ми створили цей проект, щоб ділитися секретами екологічного життя з небайдужими людьми. 


Ми ретельно вибираємо кожен товар, самі тестуємо кожен виріб на собі, від бамбукових щіток до полотняних сумок. 


Ми проти одноразових пластикових речей, ми за - пошук багаторазових, натуральних альтернатив


Ми за роздільний збір відходів, переробку, компостування, повторне використання, секонд-хенди та upcycling.


Ми віримо, що тренд на екологію - найпотрібніший тренд за довгий час. Він йде в ногу з трендом на усвідомленість і дбайливе ставлення до світу. Ми перестаємо бути бездумними споживачами, які несвідомо купують одноразові товари, викидають їх після першого дефекту і замінюють їх на такі ж недовговічні. Тепер нам важливо, що нас оточує і як наш вибір впливає на стан нашого життя і планети


Ми прагнемо через свій проект надихнути українців на усвідомлене ставлення до себе і природи, піднявши рівень життя людей в нашій країні


Чекаємо Вас на наших зелених розмовах.


Ваш GREEN TALK.