Всі категорії


Багаторазова складна чашка, сіра, 550 мл
Багаторазова складна чашка рожева 550 мл
Багаторазова складна чашка рожева 550 мл
Багаторазова чашка з нержавіючої сталі, коричнева, 400 мл
Багаторазова скляна термочашка з корковим тримачем, рожева, 360 мл

Багаторазова скляна термочашка з корковим тримачем, рожева, 360 мл

Ціна: 585 грн

Нагадуємо, що одноразові паперові стаканчики з кав'ярень - не паперові! Усередині вони покриті тонким шаром пластику, щоб чашка витримувала високу температуру і не промокала. А там бісфенол, який провокує Онкологічні захворювання, і мільйони частинок..

Термос-кружка з ложкою, 330 мл, чорний
Термочашка зі сталі, 400 мл, синя
Термочашка зі сталі, 400 мл, червона
Термочашка зі сталі, 400 мл, зелена
Термочашка "Green Talk" зі сталі, 350 мл, біла
Термочашка з нержавіючої сталі, 400 мл, сине-голуба
Термочашка з нержавіючої сталі, 400 мл, червона
Термочашка з нержавіючої сталі, 400 мл, чорна
Термочашка з нержавіючої сталі, 400 мл, золота
Термочашка з нержавіючої сталі, 400 мл, біла
Термочашка з нержавіючої сталі, 500 мл, червона
Термочашка з нержавіючої сталі, 500 мл, чорна
Термочашка з нержавіючої сталі, 500 мл, синя
Термочашка з нержавіючої сталі, 500 мл, сине-голуба
Термочашка з нержавіючої сталі, 500 мл, золотий
Термочашка з нержавіючої сталі, 550 мл, біла
Багаторазова чашка з нержавіючої сталі "Coffee", 350 мл, біла
Багаторазова пластикова чашка, 420 мл
Керамічна чашка для чаю і кави

Керамічна чашка для чаю і кави

Ціна: 395 грн

Немає нічого приємнішого, ніж пити смачні теплі напої з улюблених керамічних чашок. Ці чашки стануть чудовою альтернативою пластиковим чашкам на роботі, вдома, і навіть в дорозі, якщо купити для них багаторазові силіконові кришки.Пам'ятайте, що однор..

Багаторазова бамбукова чашка "But first coffee", 500 мл

Багаторазова бамбукова чашка "But first coffee", 500 мл

Ціна: 345 грн

Багаторазова бамбукова чашка "But first coffee" ("Але спочатку кава") надихає сповільнитися, купити в кав'ярні смачну улюблену каву і насолодитися своїм життям, відклавши всі тривоги.Ця бамбукова чашка представлена в обсязі 500 мл, найбільший обсяг б..

Для всіх видів напоїв потрібні різні ємності, тому в асортименті інтернет-магазину Green Talk представлений різний посуд - і склянки , і однойменні фірмові еко чашки власного виробництва, а також еко-кухлі з колекції серій Keepcup, Star та ін.

Яку купити чашку для кави? 

Кожен сорт та вид кави має різний об'єм, смак, різну структуру рідини, пінки та аромат. Вони мають свої правила вживання, що стосуються температури, посуду та подачі. Найпопулярніші багаторазові моделі переносних кавових кухлів:

  • еспресо чашки , для яких характерна невелика місткість та особлива конструкція. Об'єм цих кухлів становить 300 до 400 мл, що дозволяє вмістити близько 250-350 мл готового напою;

  • чашки для капучино , латте, інших видів кави з молоком та чаю мають велику ємність, яка може досягати від 150 до 500 мл. На відміну від чашок для еспресо вони заповнюються практично до верху, залишається лише невеликий простір для пінки;

  • термос кухоль з ложкою об'ємом 330 мл - універсальне рішення для тих, хто багато працює і забуває, що приготував собі каву або чай, і вони остигають. Завдяки такому кухлю температура напою, закритого кришкою, зберігає тепло до 5 годин, що особливо цінно взимку, холод - до 12 годин, що стане в нагоді влітку.

Коли варто замість чашки купити склянки ?

Відмінна альтернатива за ціною класичного кухля і термочашки - склянка . Його часто використовують спеціально для тих напоїв, у яких важливий як смак, а й зовнішній вигляд. Багаторазові склянки вибирають любителі всіх різновидів кави з молоком та візерунків на пінку. Саме прозора склянка робить подачу таких напоїв красивою, стильною та вишуканою, що підвищує їхню ціну при продажі.

  • Склянки для латте мають об'єм 200-250 мл і характерну форму, що звужується донизу. Дуже часто вони бувають без ручок, але з обідком, який зручно тримати в руках. 

  • Склянки для капучіно — більш округлі еко термокухлі об'ємом 350 мл.

  • Склянки  для холодної кави-гляссе, води , коктейлів, смузі і фруктових десертів теж зазвичай прозорі, але з піддоном, зручною кришкою, що легко відкривається.

Яку краще замовити еко кухоль онлайн ?

Якщо немає часу насолоджуватися улюбленими напоями в кафе і не хочеться постійно викидати одноразові пластикові стаканчики, забруднюючи навколишнє середовище, є сенс замовити еко чашку , щоб купувати чай та каву на винос. Це чудове рішення для активних людей, які постійно перебувають у русі — подорожують, їздять громадським транспортом або люблять гуляти пішки. 

Дно еко чашки для водія має бути вузьким, а корпус правильної форми. Купити кухоль бажано не надто великий місткості, щоб він міг поміщатися в підсклянник і не ускладнювати перемикання передач. Дуже важливо, щоб кришку такого кухля можна було відкривати однією рукою за рахунок натискання кнопки або клапана. Бажано замовити кухоль з матовим покриттям, завдяки якому він добре лежатиме в руці і не вислизатиме з нього. Практичний носик полегшує питво за кермом.

Зручно також купити багаторазові силіконові складні вироби У складеному вигляді вони займають мінімум місця у сумці, мало важать. Коли потрібно в них налити рідину, легко розкладаються, а після застосування легко миються.

Чашки, виготовлені з екологічно чистих матеріалів — бамбука, кераміки та переробленої сировини з термовставками з нержавіючої сталі, не містять бісфенолу А та нікелю, тому безпечні для здоров'я. Найголовніша таких чашок - герметичність. Система закриття та клапан повинні бути спроектовані таким чином, щоб закриту чашку можна було покласти у рюкзак або сумку, не побоюючись, що вона протікає. Ще одна перевага гуртка такого типу - яскраве забарвлення з оригінальним малюнком, завдяки якому вона виглядає як модний і стильний аксесуар.

Насолоджуйтесь смаком та ароматом улюблених напоїв, незалежно від часу та місця! Вибір чашок, еко кухлів та склянок у нашому каталозі великий, і тільки вам вирішувати, яку модель замовити онлайн собі чи подарунок близьким з доставкою по Україні.