Із турботою про природу: обирай косметику в еко упаковці
Оскільки речовини, що використовуються при виробництві пакувальних матеріалів, можуть проникати в косметичні засоби та негативно впливати на здоров'я людини, еко товари та натуральна косметика випускаються у відповідній екологічній упаковці. Таким чином виробники екологічної косметики з натуральних матеріалів дбають не тільки про здоров'я покупців, а й про навколишнє середовище, використовують багаторазову та біорозкладну тару. Вона захищає продукт від впливу різних зовнішніх факторів. Саме завдяки ій засіб може надовго зберігати свої цінні властивості.
Які функції та види має екологічна біорозкладна упаковка для косметики
Косметична упаковка - це окремий продукт, що характеризується відповідним дизайном, призначений для захисту препарату від забруднення та втрати властивостей.
Багато сучасних брендів відмовляються від непотрібних пластикових і картонних коробок, паперових листівок, переносячи всю інформацію про склад, термін його придатності та передбачуване використання косметичного засобу на тару. З погляду споживача вона також виконує функцію продажу. Часто її естетичність і практичність визначають, чи покупець вибере цей косметичний засіб.
Розрізняють такі види косметичної упаковки:
- баночки зі скла та біопластику - практичні, дозволяють безпечно зберігати різні косметичні препарати, такі як креми, лосьйони, олії, шампуні, маски. Вони не тільки захищають від витікання, а й забезпечують легке вилучення продукту;
- пластикові та скляні флакони, оснащені розпилювачем, піпеткою, помпою або традиційною кришкою, що загвинчується. Цей вид упаковки призначений для рідких чи напіврідких косметичних препаратів. Крім прозорих і кольорових косметичних флаконів, є чорні флакони для косметики. Вони запобігають проникненню денного світла всередину продукту, а отже, довше зберігають його цінні властивості;
- туби – екологічна легка упаковка для косметичних кремоподібних засобів. Вони дозволяють зручно зберігати продукт та наносити його на шкіру;
- безповітряні багаторазові контейнери різної ємності із силікону обмежують доступ кисню до косметичного препарату, що міститься усередині. В результаті продукт максимально довго зберігає свої косметичні властивості. Такі вироби найчастіше купують люди, які планують подорож у відпустку. Контейнери для косметики в міні-версії легко розміщуються в ручній поклажі. Вони дуже зручні та практичні, дозволяють заощадити багато місця та часу при упаковці.
Екологічна упаковка для натуральної косметики
Екологія стала маркетинговим інструментом. Створюються нові декоративні флакони для косметики, які можуть мати якесь відношення до екології. Дедалі більше споживачів під час виборів і купівлі косметичних засобів враховують як склад продукту, так і його упаковки.
Проекологічний тренд змушує виробників косметичної продукції діяти більш екологічно. Адже вже неможливо створити екологічний імідж компанії лише за рахунок виробництва косметики із натуральним складом. Важливими є всі види діяльності на кожному етапі створення продукції.
Виробники відходять від пластикових контейнерів для косметики, які виготовляються з використанням сировини, одержаної безпосередньо із сирої нафти. Тому що його видобуток та переробка пов'язані з величезними збитками для навколишнього середовища. Широко використовується полімерний матеріал, відомий як ПЕТ, легко переробляється, але в його виробництві використовується параксилол, похідне бензолу - токсин із канцерогенними властивостями. Найбільш поширені речовини, що використовуються у стандартній пластиковій упаковці, - похідні нафти та бензолу. У виробництві екоупаковки все частіше застосовуються біорозкладні матеріали.
Цілком обійтися без пластику неможливо. Однак найчастіше вибирають перероблений, придатний для вторинної переробки пластик. Багаторазові матеріали дають змогу значно скоротити кількість відходів.
Екологічна косметика часто виготовляється у скляній та дерев'яній упаковці. Їх перевага в тому, що вони виготовлені з натуральної сировини і можуть бути використані повторно практично в первісному вигляді. Навіть після вторинної переробки якість скляного пакування не погіршується. Скло не виділяє шкідливі речовини, а захищає продукт від зовнішніх факторів. Скляні баночки для косметики також дуже естетичні.
Немає 100% екологічної упаковки. Виробництво скляної тари вимагає великої витрати теплової енергії і також пов'язане з утворенням відходів, дерев'яній – для міцності потрібна хімічна обробка. Але виробники косметики продовжують запроваджувати альтернативні рішення. Багато косметичних брендів намагаються наблизитися до ідеї безвідходного виробництва та впроваджують багаторазові упаковки, що дозволяють поповнювати запаси продукту. Після витрати кошти порожні косметичні контейнери не викидаються.
Порадуйте близьку людину та подаруйте косметику в елегантній, екологічній та економічній упаковці, замовивши її доставку по Україні в інтернет-магазині GreenTalk.
Під час підготовки замовлень до відправлення ми використовуємо мінімальну кількість пакувальних крафтових матеріалів, що підлягають повторній переробці, таких як:
- коробки з картону;
- папір тішью, відомий як обгортковий цигарковий;
- скотч, виготовлений із крохмального клею, що фіксує елементи при змочуванні водою;
- джутова нитка;
- конверти, оброблені всередині повітряно-бульбашкової плівкою.
Ви можете бути впевнені у цілісності будь-якого товару з нашого каталогу.