Всі категорії

Як користуватися масажером для обличчя

heading_title

Кам'яний масажний ролик - б'юті-гаджет, що позитивно впливає на зовнішній вигляд шкіри обличчя та її стан. Незважаючи на те, що масаж обличчя каменем на Сході практикують понад 100 років, у країнах Європи та Америки про нього дізналися лише в останнє 10-річчя.

У чому ж унікальність масажера для обличчя, який ефект дає і як ним користуватися? Давайте розберемося у цій статті.

Роликовий масажер для обличчя: що це таке і як ним користуватися

Масажер для обличчя, він же – ролик та валик, – пристрій, що використовується у древній азіатській медицині. Його оздоровчий та лікувальний ефект цінують багато жінок, які дбають про здоровий вид шкіри декольте, обличчя та шиї, де вона видає вік та стан здоров'я.

На Сході вважається, що не тільки будь-яка жива істота, але й предмет, частина тіла та орган, має власне енергетичне поле. На нього можна впливати за допомогою масажу, який має стимулюючий чи заспокійливий ефект. Масаж камінням застосовується як у китайських, так і в аюрведичних методах лікування та в СПА-догляді за обличчям та тілом.

Як вибрати найкращий роликовий масажер для обличчя

Перед придбанням пристрою варто звернути увагу на те, з яким каменем він виготовлений. Адже від його властивостей залежатиме ефект, отриманий від процедур.

Спочатку всі пристрої для масажу обличчя були нефритовими. У Піднебесній нефрит називали “небесним каменем” і вважали його своєрідним мостом від світу живих до потойбіччя, амулетом життєвої мудрості та душевної гармонії.

Масаж обличчя за допомогою нефритового валика:

  • допомагає зберегти баланс душі та тіла,
  • посилює кровообіг та обмін речовин,
  • розслаблює і заспокоює,
  • знижує помітність судин,
  • запускає лімфодренаж та допомагає при лікуванні рожевих вугрів.

Крім нефриту, валики виготовляють із кварцу, жадеїту, аметиста, гірського кришталю та родоліту. Найбільш популярний кварц - виробний мінерал, який із давніх-давен застосовується для виготовлення оберегів і талісманів. У залежності від кількісті марганцю та титану його відтінок варіюється від світло-рожевого до насичено-червоного.

Масаж обличчя за допомогою кварцового валика:

  • зменшує хвилювання,
  • сприяє відновленню клітин шкіри та зміцненню імунної системи,
  • покращує самопочуття при хворобах серця та судин, ЛОР-захворюваннях (вуха, горла, носа).

Чи справді допомагають роликові масажери для обличчя?

Ці пристрої діють не менш ефективно, ніж багато дорогих косметичних процедур ліфтингу та оздоровчого масажу. Вони сприятливо впливають на стан, зовнішній вигляд шкіри та самопочуття за рахунок:

  • зняття напруги та стресу;
  • припливу крові та поліпшення кровообігу шкіри обличчя, що надає їй пружність;
  • зменшення набряклості, темних кіл, зморшок і мішків під очима;
  • розгладжування дрібних зморшок і розслаблення мімічних м'язів;
  • заспокійливої ​​дії на шкіру;
  • рівномірного розподілу доглядових засобів і глибокого проникнення в шкіру активних компонентів, що знаходяться в емульсії, кремі чи есенції;
  • поліпшення контуру овалу обличчя.

Як правильно користуватися роликовим масажером для обличчя

Для отримання очікуваних результатів важливими є правильне виконання масажу та його регулярність.

Перед початком процедури потрібно ретельно очистити шкіру обличчя. Потім для легкого ковзання валика по шкірі нанести зволожуючий крем, олію або сироватку. Перед обробкою обличчя цим пристроєм слід провести точковий масаж пальцями для стимуляції шкіри.

Масажувати обличчя треба попередньо охолодженим у холодильнику валиком повільними рухами. Починати масаж треба з декольте та шиї. Це сприяє відкриттю лімфодренажного каналу. Причому потрібно рухати ролик лише в один бік. Потім перемістити валик у напрямку щелепи і прокатати його від вуха та вилиць. Далі – промасувати щоки від носа до вух, а потім – до чола. Ролик треба спочатку розташувати біля лінії брів і просувати по лінії росту волосся.

Для отримання ліфтингового ефекту масаж обличчя слід проводити розгонистими рухами від боків щелепи до основи шиї. Щоб підкреслити вилиці, варто вести масажер від щелепи вгору до вилиць.

Процедуру можна виконувати:

  • вранці - щоб зменшити набряклість обличчя після сну та запустити оновлення клітин шкіри на весь день;
  • ввечері - для введення в шкіру більшої кількості активних компонентів, що містяться в косметичних доглядових засобах.

Результат регулярного використання валика з каменю – сяюча та пружна шкіра. Щоб забезпечити шкірі ефективніше засвоєння косметичних засобів, варто робити масаж 5 разів на тиждень по 15-20 хвилин на день. Але навіть 5 хвилин масування обличчя позитивно позначиться на зовнішньому вигляді шкіри, відчуттях і самопочутті.

Коли не можна робити роликовий масаж обличчя?

Основні протипоказання до застосування валика:

  • запалення на шкірі обличчя;
  • прищі чи герпес на губах;
  • запалення шкіри, ясен та горла;
  • збільшення лімфатичних вузлів;
  • висока температура та жар;
  • у перші кілька днів після видалення зуба чи нанесення перманентного макіяжу.

Як очистити масажний валик

Систематичне застосування кам'яного масажера вимагає належного догляду за пристроєм. Необхідно уникати контакту з водою металевої частини. Після кожного сеансу його необхідно очищати, щоб не допустити появи бактерій, які призводять до розвитку шкірних захворювань. Достатньо обробити ватним спонжем з антисептиком. Рекомендується також кожні кілька тижнів на годину залишати його під прямим сонячним або ультрафіолетовим промінням. Вплив сонця або ультрафіолету допоможе не тільки зберегти гарний зовнішній вигляд каменю, але і його цілющі властивості.

Щоб на особистому досвіді дізнатися, чи справді ефективний роликовий масажер для обличчя, замовте його в інтернет-магазині GreenTalk з доставкою по Україні.