Всі категорії

Що краще - одноразові станки чи багаторазова бритва?

heading_title

Перша відповідь на запитання “що краще - одноразова бритва чи багаторазова?”, яка спадає на думку, буде на користь дешевих станків. Вони ж значно полегшують життя: купили-використали-викинули.

Однак мільярди таких виробів щорічно опиняються на звалищах. Ситуацію ускладнює те, що ці предмети складаються із змішаних матеріалів, що унеможливлює вторинну переробку. Пластик не піддається біологічному розкладу і залишається на звалищі навіть через 100 років. Прочитайте цю статтю - і рішення, який станок для гоління краще вибрати, стане очевидним.

Як вибрати станок для гоління жіночий

Жіночі бритви мають менш загострені леза. Вони призначені для більш тонких волосків і адаптовані до ніжної шкіри жінок.

Вибираючи одноразові станки або багаторазові бритви для жінок, слід враховувати кілька важливих аспектів:

  1. ергономічність рукоятки. Бажано, щоб вона була прогумованою або рифленою. Це забезпечує надійне захоплення і запобігає вислизанню бритви з рук;

  2. якість лез. Чим більше смуг лез, тим вища безпека, точність гоління й менше подразнень;

  3. гнучкість з'єднання головки із ручкою. Для позбавлення від волосся у важкодоступних місцях тіла необхідно, щоб головка трохи змінювала свій нахил по відношенню до ручки.

Який чоловічий станок для гоління вибрати?

Конструкція голівки - це важлива частина чоловічої бритви. Вона може складатися із 3, 4 або 5 лез. Чоловічі одноразові станки та багаторазова бритва за розміром більше за жіночі. Їх випускають трьох видів:

  • метелики. У цьому випадку заміна леза не вимагає розбирання станка, а лише відгвинчування ручки. Ці моделі вважаються щадними, тому й рекомендовані для використання молодим людям, тільки починаючи голитися, і чоловікам з короткою бородою;

  • подвійні - складаються з двох частин - довгого гвинта, який входить у ручку й фіксується біля основи кільця, та леза, прикріпленого до нижньої частини головки;

  • потрійні: 1-а частина - ручка з різьбленням від нижньої половини головки, 2-а - гребінь, 3-я - верхня кришка, до якої кріпиться короткий гвинт із різьбленням.

Гребінь може бути:

  • закритий, коли лезо бритви та її нижня частина становлять одне ціле, що дозволяє правильно натягнути шкіру;

  • відкритий (виступаючий) - насадка, що дозволяє розчісувати та витягувати волосся під час гоління. Це ідеальний варіант для чоловіків з довгою та пишною бородою;

  • з асиметричним нахилом - до леза бритви кріпиться під кутом. Завдяки нахилу зрізається більше волосків. Але це тип бритви вважається небезпечним, оскільки він найчастіше створює порізи.

Особливості застосування одноразових станків і багаторазових бритв

Одноразових виробів вистачає на 3-5 сеансів гоління. Показник того, що їх час замінити, - затуплення лез. Вони починають тягнути волосся на тілі або стають неприємно шорстким при ковзанні по шкірі. Завдяки легкості одноразові бритви підходять для коротких подорожей. Вони повинні бути в наявності для гостей, які могли забути своє власне приладдя вдома. Потрібні в готелях, клініках краси для тих, хто не встиг обробити зони перед лазерною епіляцією, сауною та СПА-процедурами, у лікарнях та пологових будинках для підготовки пацієнтів до складних операцій.

Багато виробників виготовляють одноразові станки так само, як і багаторазові бритви. Вони мають 3 або 5 лез, зручну ручку для більш якісного гоління з комфортом і меншим ризиком порізів.

Основна відмінність між багаторазовими і одноразовими бритвами полягає в тому, що багаторазові мають ручку зі змінними картриджами з лезами, які можна заправляти за необхідності.

Лез для багаторазових бритв зазвичай вистачає на 5-10 сеансів гоління. Після цього вони також затуплюються і підлягають заміні. Вони підходять для використання у будь-який час та в будь-якому місці. Деякі моделі можна адаптувати під свої потреби, тому що до однієї і тієї ж ручки бритви підходять різні типи змінних касет - 2, 3 або 5 безпечних лез або 1 небезпечне. Крім того, використання багаторазової ручки краще для навколишнього середовища, оскільки викидаєте менше пластикових відходів.